کاشف رمز DNA: سی سال بیخدا بودم، اکنون به وجود خدا اعتقاد دارم


دکتر فرانسیس کولینز یکی از بزرگترین متخصصان ژنتیک در دنیا که هشت سال قبل به همراه Craig Venter توانسته بود رمزهای DNA را کشف کند به وجود خدا ایمان آورد!

کولینز 56 ساله در مصاحبه با تایمز گفت: سی سال آته ئیست بودم. اما اکنون به وجود خدا اعتقاد دارم.

وی افزود: در مورد وجود خدا یک زیرساخت واقعی وجود دارد و علم انسان را به خدا نزدیکتر هم می کند.

این دانشمند مشهور آمریکایی با ذکر اینکه به معجزات و فرشتگان اعتقاد دارد افزود: " هنگامی که در آزمایشگاه مشغول کار بودم خدا را حس می کردم. قطعا قدرتی بالاتر از ما هست و من به آن اعتقاد دارم. کشف رمز دی.ان. آ مرا به خدا اندکی نزدیکتر کرد. بارها دیده ام بیمارانی را که از درمان درمانده اند. علم از علاج آنها قطع امید کرده بود. اما دیدم که آنها به صورت معجزه وار به زندگی برگشته اند. این کار خداست"

به گزارش وبلاگ ترجمه اخبار ترکیه به نقل از روزنامه وطن دکتر کولینز که اعتقاد دارد کشف رمز ژن باعث اعطای یک فرصت به وی برای شناخت خدا بوده است اضافه کرد: " هنگامی که به یک کشف مهم می رسید لحظات زیبایی را تجربه می کنید. چرا که درباره آن موضوع تحقیق کرده و به آن رسیده اید. چیزی که من کشف کرده بودم طوری بود که تا بحال هیچ انسانی آنرا کشف نکرده بود.در حالی که خدا هر زمان آنرا می داند!"

دو محقق معروف با کشف رمز DNA علم را وارد گستره وسیعتری کردند. اهمیت این اکتشاف به حدی بود که بیل کلینتون و تونی بلر به طور همزمان آنرا به تمام دنیا اعلام کرده بودند.

- کپی رایت را رعایت کنیم-

3 کامنت:

ناشناس می‌گوید:

جالب اینکه یه عده جوجه بی سواد تو ایران می گن ما به خدا اعتقاد نداریم و هر نوع انحرافی هم انجان می دن روز به روز به تعدادشون افزوده
میشه .......

ناشناس می‌گوید:

اين را لائيك هاي تركيه بخوانند .
بازهم دم از محافظت از ميراث آتاتورك بزنند.

ناشناس می‌گوید:

az key tahala doktore genetic, doktore elahiatam shode?amare 70% ostadaye US ke athiest hastan ro alan bayad faramush konim be chasbim be in ye daneshmand ke nazaresh nazdik be khorafate khodemune!