ادعایی که دنیا را حیرتزده کرد: صدام پسر هیتلر است!

یک ادعای باور نکردنی درباره صدام حسین رهبر عجیب و غریب عراق: یکی از معشوقه های هیتلر در تاریخ 20 آوریل 1937 صدام را به دنیا آورد! مخبران نازی با گسیل به بیمارستان، صدام را به تکریت بردند.

این ادعاها در کتابی با عنوان "فرزند رایش" نوشته De Sales که دو روز قبل در امریکا روانه بازار کتاب شد مطرح شده است.

این ادعا حتی تئوریسینهای خبره را نیز در شوک فروبرد! در کتابی که دو روز قبل در آمریکا روانه بازار شد ادعا می شود صدام فرزند نامشروع هیتلر است. طبق ادعای کتاب "J.P De Sales" با عنوان "فرزند رایش" در سال 1936 یکی از معشوقه های جوان هیتلر حامله شد. از این ماجرا حتی هیتلر نیز بی خبر بود، سرویس مخفی آلمان از بیم آنکه این نوزاد برای فوهرر دردسرساز شود دختر جوان را برای زایمان به بیروت منتقل کرد.

در همان زمان، مأمور سرویس اطلاعاتی آلمان، "رینهارد هوفمان" در بغداد در حال مذاکره با یک جوان عرب به نام "خیرالله تولفا" بود. هوفمان با پرداخت مبلغ قابل توجهی پول به تولفا، از او می خواهد نوزادی را که در آوریل متولد خواهد شد به یک خانواده مطمئن و مناسب بسپارد.

توفلا نیز برای نگهداری از کودک، خواهرش صبحا را که وی نیز در آوریل بچه دار می شد پیشنهاد داد.

معشوقه هیتلر، صدام را در 20 آوریل 1937 به دنیا آورد. هفت روز بعد، هنگامی که صبحا را درد زایمان گرفته بود، مأموران مخفی نازی وارد بیمارستان بیروت شدند و به زور، نوزاد (صدام) را از آغوش مادرش جدا کردند. در همان شب، مأموران طفل را مخفیانه به تکریت برده و در زاغه ی خانواده فقیر توفلا گذاشتند. در همان اثنا، خیرالله در حال برنامه ریزی بود که کسی متوجه نشود خواهرش فرزند زن دیگری را به عنوان فرزند خود می خواند.

در ایبن بین یک اتفاق عجیب افتاد؛ فرزند صبحا مرده به دنیا آمد و صبحا نیز بخاطر خونریزی شدید بیهوش شده بود. خیرالله از این فرصت استفاده کرد و فرزند هیتلر را به جای فرزند خواهرش گذاشت. نوزاد مرده را هم مأموران مخفی آلمانی از میان بردند.

صدام هنگامی که بزرگ شد مدعی شد که نام پدرش حسین الماجد است و پدرش قبل از تولدش، آنها را ترک کرده است.

دایی صدام، خیرالله که سمپات نازی ها بود و دیدگاهی افراطی درباره ملیت عرب داشت در سال 1941 به نیروهای "راشد علی" که علیه انگلیسی ها قیام کرده بودند پیوست و به همین دلیل مدت 6 سال را در زندان گذراند. وی به عنوان رئیس دولت صدام و همچنین مدتی نیز به عنوان شهردار بغداد ایفای نقش کرده بود.

کتابی مناقشه برانگیز

در کتاب " فرزند رایش" ادعا می شود که دو دیکتاتور تاریخ، صدام و هیتلر با هم ارتباط خونی دارند و صدام فرزند نامشروع هیتلر و معشوقه اش است. در این کتاب ادعا می شود مأموران مخفی نازی از تمام این جریانات اطلاع دارند.

آلمان نازی ارتباط گرمی با رهبران عراق داشت. آدولف هیتلر در سال 1932 به پادشاه عراق یک مرسدس LK500 هدیه کرده بود.

این هم برخی از دلایلی که احتمال بالا را تقویت می کند:

1- صدام بارها گفته بود که پدرش را نمی شناسد

2- وی به عنوان یک فرزند بی پدر توسط دائی اش بزرگ شده بود. ارتباط دایی وی با نازی ها مدتها قبل اثبات شده بود

3- صدام و هیتلر به لحاظ ظاهری بسیار شبیه هم هستند

4- چگونه یک فرزند یتیم در خاورمیانه می تواند بدون کمک از کشورهای قوی ای مثل آلمان به یک دیکتاتور تبدیل شود؟

5- صدام حسین در تمام طول عمر خود از سوی آژانس های آلمانی محافظت می شد. هنگام تحریم عراق از سوی سازمان ملل، شرکت های آلمانی در عراق فعال بودند.

6- مهندس آلمانی "کارل برند اسر" Karl Bernd Esser پناهگاه صدام را ساخته بود. پدر بزرگ این شخص همان کسی بود که پناهگاه هیتلر را ساخته بود!

-----------------

پی نوشت: به نظر می آید نویسنده فوق، با توجه به جالب توجه بودن این موضوع به داستان پردازی و خیال پرداخته است!

به هرحال، متن فوق ترجمه ای بود از روزنامه ترکی زبان حریت روز دوشنبه و من تنها ترجمه و تلخیصش کردم!

نکته: ذکر منبع خبر نشانه احترام به حقوق افراد و از نشانه های فرهنگ است!!

درخواست: از دوستان کسی اطلاع داره چطور می توانم فید وبلاگم رو ایجاد کنم؟ ممنون می شوم راهنمایی کامل بکنید


4 کامنت:

عمو اروند می‌گوید:

کاربری شما به عنوان خبرنگاردر بلاگ نیوز تایید شد.
لطف کرده ‌نامه‌ی پیوستی ای‌میلی را که برای شما فرستاده‌ام، با دقت بخوانید تا از عواقب دلخوری‌های احتمالی آینده جلوگیری شود.

ناشناس می‌گوید:

I live in America, and you can find here alot of crazy authors who live in vagary, they are in dream all the time.Just take a look at their movies.

Azita_America

Kaveh می‌گوید:

Dooste gerami salam
ba ejazeye shoma va albate ba zekre naame webloge shoma in matlab ro baraye goroohe marshal-modern ersal kardam,omidvaram ke hamishe shad kaam va sarboland bashid...
bedrood
kaveh_666@yahoo.com
http://groups.yahoo.com/group/Marshal-Modern-Group

Kaveh می‌گوید:

Dooste gerami salam
ba ejazeye shoma va albate ba zekre naame webloge shoma in matlab ro baraye goroohe marshal-modern ersal kardam,omidvaram ke hamishe shad kaam va sarboland bashid...
bedrood
kaveh_666@yahoo.com
http://groups.yahoo.com/group/Marshal-Modern-Group