رویداد عجیب: زن حامله هنگام به دار آویخته شدن زایمان کرد!

یک زن و شوهر که به جن گیری و جادوی سیاه متهم بودند از سوی روستائیان از سوی روستائیان به دار آویخته شدند و زن بالای چوبه دار زایمان کرد.

روستائیان ابتدا زن و شوهر را ضرب و شتم کردند اما به این هم قانع نشدند و زن و شوهر را به دار آویختند . زن که 8 ماهه حامله بود هنگام تلاش برای نجات جانش روی چوبه دار فرزندش را به دنیا آورد.

شوهر این زن در آخرین لحظات توانست خود را نجات دهد و زنش را از دار پائین بیاورد.

ساکنان روستای کیلیپ در پاپوا گینه نو دو هفته قبل یک زن به نام نولان یکوم و شوهرش را به دلیل ارتباط با اجنه و جادوی سیاه ضرب و شتم کردند.

همسایگان اعتقاد داشتند نولان و پائول یکوم آنها را جادو کرده و قصد دارند با جادوی سیاه همسایگانشان را بکشند و به همین دلیل آنها را از یک درخت به دار آویختند.

پائول یکوم در مصاحبه با نشریه "د نشنال" واقعه را این گونه توضیح داد: " برای آنکه پاهایمان به زمین برسد توانستم طناب را شل کنم. توانستیم خودمان را برهانیم. همسرم که 8 ماهه حامله بود در هنگامی که می کوشید خود را از دار نجات دهد نوزاد را به دنیا آورد. برای هردومان لحظات وحشتناکی بود."

این زوج که بعد از این واقعه پیش اقوامشان در روستای دیگر پناه گرفته بودند در نهایت تحت مراقبت پزشکی قرار گرفتند.

به گزارش وبلاگ ترجمه اخبار ترکیه به نقل از روزنامه حریت، پزشکان جنسیت نوزاد به دنیا آمده را دختر عنوان کرده و افزوده اند حال مادر و نوزاد رضایتبخش است.

در کشور فقیر پاپوا گینه نو که در جنوب اقیانوس آرام قرار دارد جادوی سیاه از بزرگترین و رایجترین اعتقادات مردم به شمار می رود و زنانی که این جادو را انجام می دهند به شیوه سوزاندن یا به دار آویختن کشته می شوند!


0 کامنت: