در آینده ای نزدیک، زنان دیگر احتیاجی به مردان نخواهند داشت!

محققان دانشگاه نیوکاسل در انگلستان با دستیابی به یک موفقیت علمی، توانستند نیاز زنان به مردان را برای مادر شدن برطرف کنند! بر این اساس شاید در آینده ای نزدیک زنان برای بچه دار شدن هیچ احتیاجی به مردان نداشته باشند!

محققان دانشگاه نیوکاسل توانستند با گرفتن حجره های سلولی از تخمدان زنان (امبریو زنان) و تبدیل آن به اسپرم موفقیت بزرگی را امضا کنند. این یافته اولین گام استقلال کامل زنان از مردان می باشد. تحقیقات قبلی در این زمینه به برداشتن نمونه هایی ازسلولهای بنیادی استخوان مردان و تولید اسپرم از آن منحصر می شد. حال محققان علاوه بر روشهای فوق، خود را برای تبدیل حجره های مغز استخوان زنان به اسپرم آماده می کنند.

به نوشته روزنامه پوستا چاپ ترکیه، اگر محققان علم بتوانند از مغز استخوان زنان به تولید اسپرم دست یابند زنان می توانند نوزادی کاملا همسان با DNA ی خودشان داشته باشند.

فرق بین جنسیت مرد و زن از تفاوت کروموزومی آنها ناشی می شود. در هردو جنسیت، کروموزومهای X وجود دارد اما برای تولید اسپرم به کروموزوم Y نیز احتیاج است.

به دلیل عدم وجود کروموزوم Y در زنان برخی محققان اعتقاد دارند یک اسپرم خالص از زنان به دست نخواهد آمد و در صورت بدست آمدن اسپرم از زنان، نوزاد قطعا دختر خواهد شد.

پی نوشت - علت اینکه همیشه یافته های علمی به سود زنان است در چیست؟ و چرا چیزی کشف نمی شود که نیاز مردان به زنان تماما برطرف شود!؟ با تحقیقات این محققان بیکار و نامرد، شاید تا چند دهه دیگر نسل مردان تماما منقرض شود!!!

منبع: روزنامه پوستا – 01/02/2008

0 کامنت: